O nas

Firma BIOLIM istnieje na rynku od 2013 roku. Jej celem jest zapewnienie obsługi zaopatrzeniowej laboratoriów naukowo – badawczych. W swojej ofercie posiadamy zarówno odczynniki jak i drobny sprzęt laboratoryjny wiodących firm biotechnologicznych, dedykowane badaniom w następujących dziedzinach:

− Biologia molekularna
− Immunologia
− Hodowla komórkowa / tkankowa
− Biologia komórki
− Immunodiagnostyka

Dzięki współpracy ze światowej klasy dostawcami firma BIOLIM świadczy szeroki asortyment wysokiej jakości produktów, co wraz z konkurencyjnymi cenami oraz profesjonalnym doradztwem technicznym stanowi o renomie naszej działalności.

Celem firmy BIOLIM jest dostosowywanie oraz stałe poszerzanie oferty w oparciu o indywidualne potrzeby naszych Klientów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do placówek sektora publicznego jak i prywatnego. Do grona naszych odbiorców należą m.in. politechniki, uniwersytety, szpitale oraz instytuty naukowo-badawcze, a także Klienci indywidualni i przedsiębiorstwa prywatne na terenie Polski. Uczestniczymy także w przetargach realizując umowy handlowe w trybie zamówień publicznych.