Jakość

Strategią firmy BIOLIM jest dążenie do zaspokajania potrzeb klientów poprzez dostarczanie wysokiej jakości szerokiej gamy odczynników do badań w zakresie różnorodnych dziedzin biotechnologii oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego spełniajacych wymagania naszych klientów.

Cel ten osiągamy poprzez:

– Codzienną orientację na zmieniające się potrzeby naszych klientów
– Stałe poszerzanie zakresu oferowanego asortymentu
– Dbałość o spełnianie określonych przez nas i naszych klientów wymagań w stosunku do naszych dostawców
– Analizę światowej i krajowej sytuacji rynkowej dzięki informacjom uzyskiwanym w trakcie codziennych kontaktów z klientami, dostawcami oraz środowiskami naukowymi
– Rzetelna obsługa oraz świadczenie profesjonalnego wsparcia technicznego naszym Klientom
– Pełne zaangażowanie w proces ciągłego doskonalenia zarządzania firmą w obszarze jakości

Pragniemy zapewnić Państwa, że bazując na zdobytym doświadczeniu jak i wiedzy naszego zespołu firma BIOLIM jest do Państwa dyspozycji służąc profesjonalnym doradztwem oraz wysoką jakością świadczonych usług.

Ponadto, chcielibyśmy podkreślić, że dbając o pełną satysfakcję Klienta, pragniemy spełniać jego indywidualne potrzeby, poprzez dobór do współpracy solidnych partnerów i dostawców oferujących różnorodne produkty, co w konsekwencji zapewnia firmie BIOLIM elastyczność oraz wysoką jakość obsługi Klienta.

Drodzy Klienci, współpracując z nami, zyskujecie solidnego partnera zapewniającego zaplecze laboratoryjne najwyższej jakości, z pomocą którego osiągniecie zamierzone rezultaty w dziedzinie badań naukowych – gorąco zachęcamy Państwa do współpracy.